Říjen 2008

Volkswagen Caravelle společníkem kapely Chinaski na Space Tour 2008

28. října 2008 v 11:15 | Angellska |  Chinaski

Také v letošním roce pokračuje divize užitkových vozů Volkswagen v úspěšném partnerství se skupinou Chinaski!

Pro svoje cesty po České republice spojené s aktuálním turné Space Tour 2008, které začalo 21. října v Jablonci, tak mohou členové kapely využít služeb a pohodlí modelu Volkswagen Caravelle.
"Těší nás, že jsme se se značkou Volkswagen opět domluvili na spolupráci. Je pro nás velmi důležité, abychom byli během turné neustále mobilní a abychom cestovali pokud možno pohromadě. Přesně to splňuje naše nová 'caravellka', kam se bohatě vejdeme i s našimi nástroji,," říká Michal Malátný, frontman Chinaski.

V minulosti Chinaski využívali k dopravě během turné různé užitkové vozy Volkswagen: "Na turné před čtyřmi lety jsme celá kapela jezdili modrým vozem Volkswagen LT, před rokem jsme pak turné odjezdili ve dvou bílých Transporterech,," dodává Michal Malátný.

zdroj: periskop.cz

Michal ve Snickers inboxu!

26. října 2008 v 10:47 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Michal Malátný bude jako host v pondělí 27.října od 17:00 ve Snickers inboxu na TV Óčko! A co se zde můžete dozvědět? Michal se dozví svou nečekanou nominaci na nejlepšího zpěváka. Jestli ho tato zpráva potěší, uvidíte v pondělí. Také se dozvíte, jak vypadá klasická fanynka skupiny Chinaski, a nebude chybět ani bleskový dotazník, kde vám Michal Malátný prozradí, jaká jména by dal svým dětem.
Čas vysílání
Pondělí 27. října 17:00
Úterý 28. října 9:00

Chinaski: David Koller nás každý den pět hodin proháněl

26. října 2008 v 10:24 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Kapela Chinaski dotočila druhý díl úspěšných Autopohádek, vydala koncertní album a DVD Když Chinaski, tak naživo a v úterý vyrazila na další turné, tentokrát po menších městech České republiky. Za bicí se v kapele dočasně posadil člověk z nejpovolanějších - David Koller.

Po smrti Pavla Grohmana jste hned věděli, že chcete v hraní pokračovat, nebo jste uvažovali i o tom, že byste skončili?

Ondřej Škoch: V den, kdy se to stalo, jsme měli mít zkoušku. Tam jsme se sešli, byli jsme spolu a vlastně už tehdy jsme si řekli, že hrát budeme. Ale pak jsme si dali pauzu, všichni se rozjeli někam pryč, a měsíc jsme se z toho dostávali. Já myslím, že někteří z nás v tom čase určitě takovým pocitům propadali.

Michal Malátný: No, bylo to těžký. Já bych se nedivil, kdyby někdo neměl chuť v tom pokračovat. Ale naštěstí jsme se pak sešli při práci, u které jsme pochopili, že to chceme dělat dál.

CHINASKI v Jablonci nad Nisou - 21.10.08

23. října 2008 v 20:52 | Angellska |  Chinaski - Fota
Den D nastal 21.10.08 v Eurocentru v Jablonci nad Nisou od 20:00, ale určitě jste všichni o tomto koncertu toho mnoho slyšeli a četli titulky typu: Chinaski se vrátili ve velkém stylu! atd. ... :) Takže otázka: Jaké to bylo? Je jasná ... jedním slovem = ÚŽASNÉ !!! :) A souhlasím s tím! KLUCI JSOU PROSTĚ ZPÁTKY! :) Kdo jste byl ... tak víte o čem mluvím a kdo NE! Tak určitě neváhejte navštivte nějaké další město a přesvěčte se sami na vlastní oči a uši ;)

RGM HUDEBNÍ CENY ÓČKA 2008

18. října 2008 v 12:17 | Angellska |  Chinaski

Kdo si zaslouží titul nejlepší česká kapela?

No to je přeci jasné CHINASKI!

↓ Pokud máš stejný názor hlasuj pro kluky ↓

Hlasovací SMS kód: HCO 17 na číslo 9002209

Dále můžeš hlasovat v kateogrii nejlepší český zpěvák!
↓ Pro Michala Malátného ↓

Hlasovací SMS kód: HCO 3 na číslo 9002209

Více info se dozvíš ♥Zde♥ ... ;-)


Michal u Impulsových!

17. října 2008 v 14:00 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Pátečním hostem Impulsových byl ve studiu Michal Malátný, který vyprávěl o nové desce Autopohádky a pozval nás na turné, které začíná 21.10. v Jablonci nad Nisou. Záznam rozhovoru si můžete poslechnout ♥Zde♥

Chinaski a Fans na nátáčení T-music chart!

16. října 2008 v 21:58 | Angellska |  Chinaski - Fota
Určitě někteří z Vás ví, že včerejší den byl ve znamení natáčení hitparády T-music chart s kapelou CHINASKI (konkrétně s Michalem a Ondrou), která se vysílá na Óčku! A to jsem si já samozdřejmě nemohla nechat ujít :-) Sešlo se nás tam pár nadšenců, kteří se s chutí vrhli před kamery ;-) Sice jsme byli všichni dost nervózní ... co a jak, kde a jak :O/ Ale nervozita po chvíli začala opadávat ... díky skvělému štábu a milé moderátorce Blance! A mě osobně se tam i začalo ke konci fakt dost líbit, ale bohužel dotočil se poslední vtup, natočila se reklama a byl už opravdu konec :-( Vy kteří jste se nezúčastnili jste určitě přišli o další nezapomenutelný zážitek s Chinaskiho bratry, protože jako ono točit s klukama ve studiu ... to se asi každému nestává každý den :) Dávám se pár fotek, které mi posala Lonely (díky moc♥)! Fotky fotila Šaffy, která se nějak sekla a prostě jsme jí před tu kameru nedostali :( Tak se alespoň ujala foťáku ;-)

Jestli Vás zajímá jak jsme to vlastně celé všichni zvládli?
Co kluci říkali na dárek?
Byli překvapení?

To vše a mnoho dalšího se dozvíte, když se budete dívat v pátek tedy zítra 17.10.08 na TV Óčko od 18:00! A když Vám to nebude stačit ... tak jsou tu i dvě reprízy a to ještě v sobotu 18. října od 13:00 a v neděli 19. října od 20:00! Určitě se pobavíte :D !!!

Podpoř Chinaski osobně ve studiu T-music!

13. října 2008 v 16:29 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Chceš se zúčastnit osobně natáčení hitparády T-music? Kde bude kapela Chinaski jako host! Chystá se velké setkání příznivců s kapelou Chinaski! Singl Basama Fousama se v T-music chart hitparádě drží na druhé pozici a své úspěchy přijde osobně oslavit do studia. Dárky pro Michala Malátného a spol. připraví fans - tedy vy, kteří se přihlásíte na natáčení pořadu! Více info v najdeš na webu fanclubu v novinkách ;-) A třeba se tam i potkáme ;-)

Když CHINASKI, tak NAŽIVO právě v prodeji!

12. října 2008 v 20:31 | Angellska |  Chinaski
A je to TADY! Už od zítřka tedy 13.10 je oficiálně v prodeji nové DVD/CD - Když CHINASKI, tak NAŽIVO :-) Já už jsem ho sehnala dnes v Bontonlandu na Václaváku ;-) Co k němu říct? Je prostě bezvadné to mi určitě dáte za pravdu ... ;-) Tak Vám přeji příjemnou podívanou a samozdřejmě i poslyšenou :)

▼DVD▼
01 → Záznam celého koncertu v rámci tour 07 (Praha/Liberec)
02 → Dokument z TOUR 07
03 → Chinaski na Slovensku
04 → Chinaski v Americe
05 → Basama Fousama Video

▼LIVE CD▼
Shake it
Basama fousama
Vedoucí
Zadarmo
Vakuum
Tichý nájemník
Strojvůdce
Vrchlabí
Dlouhej kouř
Baletka
Drobná paralela
Láska a jiná násilí
Slovní pyrotechnika
1970
Punčocháče
1. signální
Zrcátko
Sonet

↓Bratislavské Bonusy↓
Klára
Zadarmo
Tabáček

Chinaski v Reportu 10/08

6. října 2008 v 17:12 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory


Michal v Esu

4. října 2008 v 11:21 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Příští sobotu tedy 11.10 bude Michal Malátný jako host v Esu. Takže se nezapomeňte dívat od 8:50 na TV Novu ;-)

6.10 - Den s CHINASKI na TV Óčko

2. října 2008 v 17:13 | Angellska |  Chinaski
Skupina Chinaski ovládne 6.10.2008 vysílání TV Óčko. V pondělí celý den poběží všechny klipy, které skupina natočila! A večer od 21.00 - 22:00 bude klukum věnován hodinový speciál! Tak se KOUKEJTE! :)

Nový vzhled ofic.webu / blogu!

1. října 2008 v 18:05 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Někteří z Vás si již určitě všimli, že kluci změnily desing svého ofic.webu! Ten kdo ještě neviděl, tak se určitě podívejte ;-) A samozdřejmě kdo chodí na tento blog častěji si také určo všiml, že můj blog prodělal též změnu desingu do MODRA ;-) Tak snad se Vám líbí :) Ahoj ...
NEW vzhled www.chinaski.cz :)

Chat s Michalem (Frekvence1)

1. října 2008 v 16:11 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Dnes 1.10 byl Michal hostem ve studiu Frekvence1. Záznam chatu s Michalem naleznete ♥Zde♥ a video z Křížového výslechu ♥Zde♥