Únor 2009

Generálka Autopohádek - 27.2.09 (Praha)

27. února 2009 v 22:30 | Angellska |  Chinaski - Fota
Dnešní den byl ve znamení GENERÁLKY Autopohádek, ale to většina z Vás jistě ví :) A jestli nevíte … tak se o této akci můžete dočíst o článek níže! Já si to samozřejmě nenechala ujít a zúčastnila jsem se také :) Tady Vám přináším nějaké fotky, ale kvalita je tedy hrozná :/ ... nevím čím to, ale do foťáku se mi dostal asi Plivník :D jinak si to neumím vysvětlit! :)))

Jak uvidíte na fotkách kluci měli skvělé kostýmy :) Moc jim to slušelo!! Celé představení bylo velice zábavné ... myslím, že většina z nás odcházela s úsměvem na rtech, který mě vydržel snad ještě doteď :))) Kluci to mají hezky připravené! Takže je na co se TĚŠIT! :o)
Ale to vše a mnohem více můžete vidět Vy sami už od tohoto pondělí, kdy kluci vyrážejí na OFICIÁLNÍ Tour, které začíná v Ústí nad Labem! :) Tak se nechte překvapit a určitě vyrazte alespoň na jedno představení! :))) To je vše co jsem Vám chtěla napsat - mějste se hezky a ahoj v Ústí ... Angel! :)

Generálka Autopohádek již tento PÁTEK!

23. února 2009 v 17:41 | Angellska |  Chinaski - Koncerty
A je to tady ZASE! Po skvělé generálce TOUR 07 v Třebíči tu máme další GENERÁLKU AUTOPOHÁDEK a to pro změnu v PRAZE!
Mnozí z Vás o této akci již určitě četli na webu FC :) A kdo přece jen ne ... tak to ještě já tady trochu přiblížím ... :)

Takže 27.2.09 ... ano je to tento PÁTEK :) se koná generálka Autopohádek! Tato akce JE POUZE členy FC! Takže kdo se chystáte dorazit a jste ve FC - NEZAPOMEŇTE si s sebou vzít Vaší členskou kartičku! :)
___________________________________________________________________________
Adresa konání - ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8 (blízko stanice metra Ládví)
Začátek akce - cca od 14:00 :)
___________________________________________________________________________
Kdo z Vás má tedy zájem vidět jako první celé vystoupení ještě dříve než kluci vyrazí na ofic. TOUR, které začíná 2.3 v Ústí nad Labem ... tak určitě přijďte! Já tam budu taky ... tak se tam určitě uvidíme!
Mějte se, těším se na všechny na viděnou v pátek - Angel :)))

Chinaski zahrají na MS v Liberci! - POZOR! POZOR! - TENTO KONCERT JE ZRUŠEN!!!!

18. února 2009 v 18:46 | Angellska |  Chinaski - Koncerty
Kdy? - 27.02.2009
Kde? - Liberec (Dům kultury)
Čas? - 20:00
Cena? - 350,-

Více informací nalezneš → ZDE :)
___________________________________________________________________________

KONCERT JE


Chinaski jsou nejprodávanější interpreti na internetu!

12. února 2009 v 14:24 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Leotošní ceny Deska roku 2008 se předávaly v pražském Divadle Hybernia. Scéně dominovaly obří makety klasických vinylových desek, vlastně symbolů celého večera. I předávající totiž četli jména vítězů jednotlivých kategorií z vinylů!

▼ Kapela Chinaski získala ocenění v těchto kategoriích ▼

Interpret na internetu
1. Chinaski - 49 286
2. Daniel Landa - 41 335
3. Petr Kolář - 35 156
_______________________________
Hudební DVD
1. E. Farna (Blíž ke hvězdám) - 15 690
2. Kabát (Corrida 2007 Live) - 12 285
3. Chinaski (Když Chinaski...) - 10 367
_______________________________
Nej skladba v rádiích
1. Kryštof (Atentát)
2. Chinaski (Vakuum)
3. M. Ztracený (Ztrácíš)

Nový bubeník Ota Petřina - „Mám trénink z ringu“

6. února 2009 v 17:41 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Po smrtelné nehodě bubeníka Pavla Grohmana se kapela Chinaski rozhodla pokračovat dál. Na loňském turné nejprve zaskočil David Koller, ale už tou dobou měli o jménu nového bubeníka jasno!
Stal se jím překvapivě Ota Petřina, známý jako tvrdý a kontroverzní raper Marpo, který se mimo jiné intenzivně věnoval i thajboxu. S kapelou se totiž dlouho zná - je synem jejich manažerky a také známého kytaristy stejného jména.
Po několika soukromých akcích a televizních vystoupení teď Marpo s Chinaski v premiéře vyjede na regulérní turné Autopohádky a bude se podílet i na nové desce. A to přesto, že předtím na bicí jen cvičil a s žádnou kapelou nehrál.

* Jaký byl první koncert a jak jste ho zvládl?
Hráli jsme v Bratislavě jednu firemní akci. Byl jsem lehce nervózní, ale v pohodě. Myslel jsem si, že to bude o moc horší. Kluci mi hodně pomohli, a to i psychicky, za což jim patří velký dík. Taky mám za sebou 300 koncertů jako raper a naštěstí i průpravu z ringu. Navíc jsem to měl ulehčené tím, že mi David Koller ukázal cestu. Když s klukama vystupoval, došlo mi, že ty písničky můžu hrát jinak, po svém. Baví mě hrát dynamicky, snažím se to tlačit hodně dopředu. I když třeba na cenách Óčka jsem se radši ještě držel trochu zpátky.

Chinaski v Chomutově!

2. února 2009 v 19:34 | Angellska |  Chinaski
Chinaski byli minulý týden na hudebním soustředění v Chomutově. Začínají připravovat písně na novou desku s velkým předstihem, chtějí si dát opravdu záležet. Bydleli a zkoušeli v krásné funkcionalistické vile z 30.let, stejně jako v roce 2000, kdy zde připravovali album Na na na a jiné popěvky. Vracejí se ke stejnému modelu práce jako tehdy, aby mohli společně diskutovat o budoucích písních, stylu a celkovém zvuku desky vůbec. Současně také kluci připravovali repertoár na blížící se turné Autopádky 09.
Velký dík patří Milanu Pešíkovi, který poskytl klukům zázemí na tomto nádherném místě. Milan Pešík Bažina je hlavním guru od samotného počátku existence Chinaski. Na známém místě mrkněte na fotky ...