Březen 2009

AUTOPOHÁDKY - Česká Lípa (26.03.2009)

27. března 2009 v 13:58 | Angellska |  Chinaski - Fota
Ahoj po kratší odmlce Vás opět zdravím :)
Jen Vám chci napsat pár řádků o včerejším představení v České Lípě!
To že pojedu na tohle představení jsem sice neměla vůbec v plánu, ale pak to nějak vyplynulo, že jsem si v pondělí telefonicky zarezervovala lístek. A ve čtvrtek se mohlo huráááá do Lípy! :))
Tentokrát jsem pro změnu cestovala s Fary a její kámoškou!(zasvěcení znají).
Sice už jsem Autopohádkové představení viděla 2x, ale od představení k představení je to lepší a lepší!!!! Což je samozřejmě logické! Takže taková Praha joo to bude něco :)) Nebudu Vám tu rozepisovat podrobnosti to se mi opravdu nechce, ale přece jen něco napíšu.
Divadlo bylo VYPRODANÉ a myslím, že lidi na kluky regovali opravdu skvěle. Písničkou na přání byl pro tento večer zvolen Vedoucí, který v akustické verzi zněl opravdu úžasně! V průběhu koncertu Michal například prozradil, že je kontaktoval na e-mail syn Jiřího Marka a pozval je k němu do vinného sklípku na Moravu, kde jim poví nějaké historky, když jeho táta tyto příběhy psal :) Tak se tam prý chystají v úterý. Nebo Michal říkal, že na vyprávění vtipů moc není, ale 2 nám přece jen pověděl, ale, ty už si nějak nepamatuji :D
Po představení se konala klasicky autogramiáda, kde kluci podepisovali jejich nové podpisové karty! Jak vypadá se můžete podívat níže :) Také se prodávají hrozně hezká nová trička od Adidas! V červené - dámské a černé - pánské barvě (od každého jsou 2 druhy - předek se liší v logu a na zádech je klasicky u obou rozpis koncertů až do září 09). Plánované koncerty vypadají opravdu dost slibně :) To mě opravdu potěšilo kde všude budou hrát :o)

Asi Vás také zklamu tím, že představení jsem vůbec nefotila - myslím si, že je zbytečné fotit opět to stejné, takže kdo ještě žádná fota neviděl ať se podívá na fota z generálky nebo z Ústí n./L.!

To je vše co sem Vám chtěla napsat ... zážitků bylo včera určitě moc, ale to je na dlouhé vyprávění! Na závěr chci poděkovat holkám (Fary a Petře) za opravdu povedený večer! :))))
Mějte se všichni hezky see you in Prague!! Angel :O)

Chinaski v TV!

27. března 2009 v 10:25 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Pokud chceš vidět Chinaskiho bratry v TV :o)
Tak si nalaď dnes ČT24 ve 21:30 - Události v kultuře
4.4. ČT1 ve 20:00 - Kniha mého srdce
13.4. ČT1 ve 20:00 - Pomozte dětem

Michal Malátný: V první řadě mají bejt pištící holky!

20. března 2009 v 21:17 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Michal Malátný vystudoval herectví, ale proslavilo ho zpívání.
Michal stál u počátků kapely, která se z garáže dostala až na velké stadiony. "Naše síla je v tom, že jsme normální. Hrajeme obyčejný písničky o obyčejných věcech."
Michale, jak vaše přítelkyně snáší fanynky?
"Dopisy od fanynek jí dávam číst, aby nežárlila. Jsem za ně ale rád. Na správným koncertu mají bejt v první řadě pištící holky. Rád se na ně podívam, ale tím to končí."

Bylo to tak vždycky?
"Začínali jsme jako studentská kapela Starý hadry, kde na prvním místě bylo sehnat pivo, panáky a holky a pak třeba jít hrát. Měli jsme o dvacet let míň a všechno bylo jinak." (směje se).

Ota v Ona Dnes – aneb Muž nakonec!

20. března 2009 v 19:16 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
zdroj: ona.idnes.cz

Ota Petřina: Prioritní jsou pro mě Chinaski!

14. března 2009 v 20:30 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Zimní Rock for People přinesl velkou premiéru kapely Chinaski s novým bubeníkem Otakarem Petřinou. Do tohoto mladého, nejen díky brýlím inteligentně vypadajícího hudebníka, byste asi neřekli, že do bubnů mlátí už od tří let a mezitím se proslavil jak v rapu pod přezdívkou Marpo, tak v české reprezentaci thajského boxu! :)

Jako bubeník Chinaski máš dnes premiéru na velké akci. Jsi nervózní?
Nejsem. Mám za sebou spoustu rapových koncertů, takže to nevnímám. Taky mám za sebou nějaký zápasy v Thai boxu, tudíž umím s nervy pracovat.

Takže tě nic nemůže vyvést z míry?
Všechny tracky už jsem přehrál a nazkoušel tolikrát, že už snad nic nemůžu pokazit.

Přidáno další představení v PRAZE - 28.4.2009

13. března 2009 v 22:55 | Angellska |  Chinaski - Koncerty
Kvůli velkému zájmu je v divadle Hybernia přidáno další představení Autopohádek o den dříve - tedy 28.4.09 od 19:00!
Tak kdo nesehnal lístky na 29.4! Má šanci právě teď! :)
Rezervace vstupenek → ZDE!

Výsledek Žebříku 2008!

7. března 2009 v 21:14 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Včera se jako každoročně v Plzni v DK Inwest. Vyhlašovala česko-slovenská anketa Žebřík 2008, kterou organizuje hudební časopis Report. Na místě ceny přebíral Ota a Michal!1187!
Naši umělci z Prahy zvítězili v kategorii album roku a DVD - Když CHINASKI, tak NAŽIVO!!979!!1380!!979!
A teď pojďme k té smutné části !1230!… V průseru roku zvítězila smrt Pavla Grohmana. Já osobně nechápu proč toto vůbec bylo nominováno!1228!… jako průser bych opravdu tuto tragickou událost, kterou máme všichni ještě v živé paměti rozhodně nedávala! Toť vše co k tomu mám.!1387! Jinak k albu a DVD klukum gratuluji!!1086!!1058!


AUTOPOHÁDKY - Ústí nad Labem (02.03.2009)

3. března 2009 v 19:05 | Angellska |  Chinaski - Fota
Zdravím Vás!755!Po krátké době Vám přináším další fota, která jsou opět nějaká divná (no jo zase ten neřád Plivník!984!) ale tentokrát z Ústí nad Labem, kde jak jistě víte!1187!včerejší 20tou hodinou ODSTARTOVALO - Autopohádky tour 2009!!979!!979!!979!Včera jsme s sebou dokonce vzaly na koncert poprvé i mého bratránka a babičku, ale tak ta není žádným nováčkem na akcích s Chinaskiho bratry!!1357!viz. akce (T-music, Křest - Adidas Original)!1235!
Mě osobně přišlo hrozně zajímavé vidět v prostředí divadla :) jak lidi tleskají a řvou o přídavky ... připadala jsem si tam jak v nějaké aréně!984!No bylo prostě vidět, jak se jim kluci opravdu LÍBÍ!
Dále mě hrozně nadchlo ... jaké písničky!979! - nazvala bych je (nejlepší staré vykopávky!1058!) kluci zahráli! Slyšet takový nádherný Měsíc, Cestu, Kytaristu, Láskopad, Neříkej, že ne a mnoho dalších!!551!
Je opravdu zážitekpožitek!602! ... no uvidíte sami!
Co dále ještě dodat? To musíte prostě vidět na VLASTNÍ OČI!!1238!!1363!