Duben 2009

AUTOPOHÁDKY - Praha (29.04.09)

30. dubna 2009 v 13:37 | Angellska |  Chinaski - Fota
Ahoj po měsíci a něco Vám opět přináším další záběry z předposledního představení AP 2009 z Pražského divadla Hybernia, které se konalo včera tedy 29.04.09.Jak jistě víte - včerejší představení bylo již druhé v pořadí v Hybernii. Jak bývá v Praze dobrým zvykem sešlo se zde mnoho "starých" dobrých známých z FC :) Takže atmosféra byla opravdu výborná :)))
Co více si přát?... :O)
Velkým překvapením večera bylo určitě, že při písničce Vrchlabí na podium začal padat SNÍH :) Jak už jsem psala minule po České Lípě - představení od představení se vyvíjí :) takže včera to bylo zase trošku jiné promakanější než na začátku, když jsme byli třeba v Ústí :)))
Včera se mi líbilo asi opravdu nejvíc z těch 4 představení co jsem viděla :)))
Kdo jste byl dáte mi určitě za pravdu :)
Dále následovala samozřejmě autogramiáda (s čím já teda v Praze moc nepočítala, ale věděla jsem, že bude :) jelikož jsem byla již informována, že o den dříve byla) ...To je vše co jsem Vám chtěla napsat, ale ještě Vám chci napsat, že jsme se s Kájou snažily zachytit a natočit ty nejzajímavější momenty! Takže se můžete v nejbližší době těšit, že Vám přineseme video sestřih toho NEJ z PRAHY! :) !!!
S pozdravem Angel :o)

Me and MTV!

9. dubna 2009 v 22:06 | Angellska |  Blog
Ahoj, :)))
dnes mám na Vás speciální prosbu :) Týká se hlasování, ale né asi jak čekáte pro Chinaskiho bratry, ale pro ! Mnozí z Vás určitě již slyšeli, že do ČR se řítí MTV! A pořádala casting na moderátory a moderátorky této hudební TV! Jak asi tušíte také jsem se přihlásila a natočila své profilové video, které můžete shlédnout pod tímto textem :) Je s hudbou, ale ve finální verzi na mtv.cz hudba bohužel není :( kvůli autorským právům.
Díky moc, mějte se Angel! :)
_______________________________________________________________

--- HLASOVÁNÍ JIŽ SKONČILO ---


Michal Malátný: Potřebujeme nad sebou pevnou ruku!

5. dubna 2009 v 10:06 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Rozhovor o současném dění okolo kapely Chinaski měl být původně s celou skupinou. Ale její lídr Michal Malátný (38) svého nového kolegu bubeníka Otu Petřinu ani nikoho jiného téměř nepustil ke slovu.
Před několika dny začalo vaše turné Autopohádky. Jak probíhá, Michale?
Překvapivě celkem dobře. Podařilo se nám zahrát pohádku, lidi reagovali báječně, potom následoval koncert, který proti plánu trval skoro dvě hodiny.

STAHUJ Autopohádky - ZDARMA!

1. dubna 2009 v 21:45 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Ještě než včera Chinaski vyrazili směr Morava, kde je čekala zastávka u Jiřího Marka (juniora) a beznadějně VYPRODANÁ nadcházející představení v Ostravě a Brně :O)
Michal Malátný v ranním vysílání rádia Impuls odstartoval STAHOVÁNÍ pohádky
Účetní a víla (ZDARMA)!!!


--- Stahování bude možno po dobu 10 DNÍ ---