Březen 2010

CHiNASKi mají již 25 písní na nové album!

16. března 2010 v 16:47 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Skupina Chinaski ve své zkušebně připravila 25 nových písní na chystané album, jehož vydání se chystá v září. Z nich nyní vyberou 14 skladeb, kterým se budou dále věnovat a v květnu a červnu je natočí ve studiu. Velkých letních festivalů se kapela nezúčastní, na tuzemské turné vyrazí až po vydání desky. ČTK to řekl zpěvák a kytarista Michal Malátný.
www.angellska.blog.cz
"Jsme odhodlaní to nahrát co nejrychleji, vůbec se s tím nechceme mazlit. Budeme natáčet dohromady ve studiu a vznikne tak syrová a opravdová deska, jako byla naše první. Tu jsme měli v roce 1995 ve studiu hotovou za 14 dní," sdělil Malátný.

Michal Malátný s dcerkou na představení Připraveným!

11. března 2010 v 18:16 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Michal při představení projektu Připraveným na kterém se kromě něj podílel i Ota Petřina aj. interpreti. Vzal s sebou a poprvé ukázal svou prvorozenou dcerku Katěřinu, (která se narodila loni v srpnu) s manželkou Petrou.

,,Dítě jsem vědomě spoustu let odsouval. A když pak přišla na svět naše malá Kateřina, úplně se mi změnil svět. Asi jako každému jinému člověku, co se stane poprvé rodičem. Ale počkal jsem si na tento zázrak přírody poměrně dlouho," vyprávěl Michal.

CHiNASKi v anketě Žebřík 2009 - 2.místo!

6. března 2010 v 21:14 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Včera večer se v plzeňském DK Inwest
vyhlašovaly hudební ceny Žebřík roku 2009, které už poosmnácté vyhlašoval magazín Report. CHiNASKi se v této anketě v kategorii kapela roku umístili
na pěkném 2.místě :) GRATULACE!
_________________________

PS. Prý druzí to jsou ale blbé ftípky :/