Srpen 2010

Vizovice (Trnkobraní) - 20.08.2010

26. srpna 2010 v 20:13 | Angellska |  Chinaski - Fota
Ahoj Všem, dnes jsem se konečně dostala k tomu abych probrala fotky z minulého pátku. Ano čtete dobře byla jsem (úplně neplánovaně) ve Vizovicích na Trnkobraní. Ještě den před v 19:00 jsem vůbec nevěděla, že druhý den někam pojedu :))) Až v autě jsem zjistila, že jedeme ještě dál než na Rudavu?!! (cca 370km?) :))) ... Fotek mám plno, když na to koukám dnes jsem sem přidala spíš fotky "okolo" než z koncertu, ale kdo by se furt díval na ty "stejný" fotky, že? :) No a jinak jsme měli opravdu nádherné počasí ... sešlo se dost fajn lidí z řad FC :) co víc si přát?
Hned bych si to celé zopakovala :)
www.angellska.blog.cz

Chinaski: Nechme se všichni překvapit!

26. srpna 2010 v 15:15 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Produkci podzimního turné jste svěřili špičce ve svém oboru - Simonu Sidimu, který už v www.angellska.blog.czminulosti spolupracoval s Depeche Mode, Tori Amos nebo Annie Lennox. Jak jste se k němu dostali?
Po koncertě P!nk v Praze se k němu promailoval náš bubeník, vysvětlil mu, co jsme za kapelu - v jaké hrajeme zemi, kolik tak na nás chodí lidí. Simon na to překvapivě kejvjnul a bylo to. Na první pohled to bylo velmi jednoduché.
Koncert jakého interpreta, co se show a efektů týče, ve vás v poslední době vzbudil největší dojem?
V loňském roce se mi splnily čtyři dětské sny. Viděl jsem na vlastní oči AC/DC, Radiohead, Faith No More a Prodigy. Nejvíc mě dostala strohá show Radiohead.

Chinaski: Jsme nadšení a nadržení na živé hraní!

24. srpna 2010 v 13:31 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
www.angellska.blog.cz
Koncertujete ve Vizovicích po několikaleté pauze. Jak se vám hrálo?
Michal Malátný (zpěvák): Moc dobře, protože v podstatě jsme s kapelou zavření ve studiu a zahrát si naživo před lidmi je super. Jsme nadšení a nadržení na živé hraní. Vůbec teď nehrajeme v Čechách, protože připravujeme turné a koncert na Trnkobraní byl výjimkou.

Šňůru chystáte na podzim. Prozradíte, co publikum čeká?
Michal Malátný: Už tak dva tři měsíce na něm pracujeme. Je to nesmírně náročné. Oslovili jsme zahraniční produkci, Brita žijícího v Americe, Simona Sidi.

Chinaski T-music Tour 2010

24. srpna 2010 v 11:39 | Angellska |  Chinaski - Koncerty
28/09 Pardubice, ČEZ Arena
30/09 Ostrava, ČEZ Arena
07/10 Liberec, Tipsport Arena,
09/10 Karlovy Vary, Aréna
12/10 Brno, Hala Vodová
14/10 Praha, Tesla Arena

Cover "Není na co čekat" !!!

16. srpna 2010 v 14:54 | Angellska |  Chinaski
Když jsem dnes viděla nový cover k připravovanému CD "Není na co čekat" řekla jsem si, že ho tu musíme trochu rozebrat. Při prvním pohledu na obal mi naskakuje myšlenka, že letos bude vše úplně jinak ... Asi každý kdo sleduje Chinaski tvorbu ví, že jejich covery k CD charakterizuje úplně jednoduchý desing, kterému vévodí většinou nějaké logo. Což se mi vždy líbilo ... osobně mám třeba nejraději žárovku na "Premiovce" z roku 2003. :) Letos je ale vše jinak ... jak můžete vidět. Už samotný cover vyzařuje bojovností, která je určitě na místě.
No uvidíme jak zaboduje/zabojuje ta nejduležitější část CD a to OBSAH u posluchačů :)))) ...

Jaký na ten cover máte názor vy?
Za mne určitě jo!! Je to změna a změnu to už chtělo :)  HOWG!

- ZDE - si můžete již přečíst názvy songů na CD + i jednotlivé texty :)
www.angellska.blog.cz

CHiNASKi: Deska "Není na co čekat! je HOTOVÁ!

14. srpna 2010 v 22:52 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Chinaski mají kompletně hotové osmé řadové album, které nese název "Není na co čekat". Jak jistě víte deska se točila ve studiu
Sono records v Nouzově u Prahy.
Album bude obsahovat 13 zbrusu nových songů!! :)

Album vyjde nejprve v elektronické podobě a to 8. září 2010
na t-music.cz, kde si fanoušci budou moci stahnout celkem 11 songů.
O 2 týdny později vyjde na klasickém CD nosiči :)

+ fanouškům, kterým je CD málo :))))) ...  bude k dostání i speciální limitovaná edice ve které bude mimo CD i DVD s bonusy (dokument z letošního turné po USA, rozhovory se členy kapely, fotogalerie, komentáře k novým písním a mnoho dalšího :)

Takže nezapomeňte si koupit nové CD a 28. září se uvidíme v Pardubicích :)
www.angellska.blog.cz


SLOVENSKO- Summerbeach festival (Rudava) - 24.07.2010

1. srpna 2010 v 12:38 | Angellska |  Chinaski - Fota
Ahoj všem, až dnes jsem si to uvědomila ... Já se Vám zapoměla "pochlubit", že jsme byla minulou sobotu na Slovensku. :) Ano karta padla na 24.07.2010 - Summerbeach festival Rudava. Byla zatažená sobota a my vyjely vstříc 360km ... měla jsem na to optimistický pohled, že se vyčasí, ale bohužel opak byl pravdou! V Malackách kde jsme se ubytovaly nás vítal zase déšť ... znáte tu písničku jak se říká - išiel Macek do Malacek, kterou shodou okolností zpívali pak i na tý Rudavě ... mě by jen zajímalo co tam dělal?! Kde nic tu nic ... Ale už pryč od Malacek. Za Malackama jsme našly fajn město jménem Stupava to už bylo trošku jiný kafe tam se nám líbilo :) Kolem 19:00 jsme se vydaly již směr Malé Leváre - Rudava. Festival se konal u nějakého jezera .... kdyby bylo hezký počasí mohlo to tam být určitě moc pěkný, ale déšť tomu fakt moc nepřál, ale my měli pláštěnky!!! :D Před hlavnim podiem byl na zemi stylově písek. Na tom festivalu se mi hrozně líbilo uvolněný publikum, který přes docela začínající vydatnej déšt se skvěle bavilo a tancovalo a tancovalo :)))) tohle jsem u nás v ČR nezažila ... No a pak následovalo vystoupení na který jsme přijely :) Chinaski nastoupili nějak kolem 00:00 na podium i je zdrželo nepříznivé počasí a přesun z jiného odehraného koncertu ve Starý Tuře. Koncert byl dobrej ... Spáč LIVE se mi líbil :) Dokonce z toho budeme mít i videoreport ... teda ale točilo se úplně na nic, ale přece sem nejela 360km jen tak a neměla bych ani report?
No to bych se na to vykašlala :D:D nějaké záběry máme takže brzy Vám sem hodim odkaz i na video :))))))
No a to je asi vše ... teda, ale že jsem se dnes rozepsala :)))) I když bylo počasí jaký bylo ... byl to dobrej výlet!!! A hlavně přivezla jsem si zásobu mojí milovaný Vineii!!!!!!!!!!!!!!! :))) Přidávám i pár fotek, ale jsou hrozný ...
Toť vše mějte se a školou povinní užívejte si druhou polovinu prázdnin. Uvidíme se třeba v září v Pardubicích .... Angel :)))www.angellska.blog.cz photo by Kája