Říjen 2010


Pardubice - 27.10.10 (Ch!nask! T-music Tour 2010)

28. října 2010 v 21:13 | Angellska |  Chinaski - Fota
Takže dnes tu mám fotky ze včerejšího poslední koncertu v Pardubicích. Jsou trošku z jiného úhlu než obvyle  a to z tzv. "bazénu" ač se mi tam nejdříve zrovna 2x nechtělo. Jelikož Žibuse "xichty" jsou prostě Žibuse "xichty"!!! :) Tak se mi to přece jen nakonec i líbilo!!! Fotky jsou takové "všelijaké" paradoxně nejlíp šlo fotit asi sólo, který naopak klasicky z první řady je docela umění vyfotit.
Takže proto foto sólo special :))))
www.angellska.blog.cz

Chinaski: Nejedem v pití ani v holkách!!

20. října 2010 v 17:08 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Michal Malátný (40), nejznámější tvář kapely Chinaski, vypráví o tom, jak se změní rocker, když se mu narodí dítě, o vzpomínkách na Hrocha i o tom, že většina největších hitů kapely vznikla na parkovišti po koncertu.
www.angellska.blog.cz
* LN Chodí vaši rodiče na koncerty Chinaski?
Jasně. Jednou za rok dojdou a myslím, že se za mě nestydí. Otec akorát vždycky říká, že je to moc nahlas…

* LN Jak je to možné, že vy, extrovert z donucení a kliďas, jste se stal ústřední tváří slavné kapely a ještě k tomu hercem?
Asi to mám přece jen v sobě. Děda z máminy strany, kterého jsem nezažil, byl muzikant a hrál na vesnici divadlo…, prý byl velký showman. I moje matka je velice společenská žena. Ač v důchodu, pracuje v divadle jako uvaděčka, protože miluje lidi. Naopak otec je uzavřený, tichý člověk, který celý život pořád něco studuje. Jít na ples nebo do kina, to mu nic neříká. Ve mně se tohle pere. Jako dítě jsem byl tichý a zamlklý, měl jsem velký problém komunikovat s lidmi. Ve čtrnácti jsem začal hrát divadlo a najednou jsem zjistil, že můžu s nimi komunikovat skrz jiný kanál. Když mi to nejde přes ten normální.

Chinaski: Publikum s námi nejvíc zpívá o chudobě!

20. října 2010 v 16:57 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Skupina Chinaski pomalu dokončuje své letošní turné k nové desce Není na co čekat. A podle slov jejího zpěváka Michala Malátného, šlo o koncertní šňůru nadmíru vydařenou, plnou spontánních reakcí publika, které si pro sebe objevilo i nové hity od Chinaski.
www.angellska.blog.cz
Máte za sebou už pět koncertů z plánovaných šesti. Jaké jsou vaše dojmy a zážitky?
Jenom ty nejlepší. Lidi na nás chodí v hojném počtu, zpívají si s námi naše písničky. Co víc bychom si měli přát? Celkem nás i mrzí, že už to máme skoro za sebou. Turné to totiž bylo krátké, ale hodně intenzivní.

Praha - 14.10.10 (Ch!nask! T-music Tour 2010)

15. října 2010 v 15:09 | Angellska |  Chinaski - Fota
Tipuji, že mnoho z Vás tam včera určitě bylo. Takže co o té včerejší show říci? :) Bylo to skvělé! Tesla Aréna se otřásala v základech!!!! V průběhu koncertu se křtu CD ujala již minule zmiňovaná krásná Tereza Maxová + kluci dostali zlaté desky za více jak 8000 prodaných CD nosičů!! Kdo jste byl víte své ... kdo ne! Máte ještě 2x šanci a to 18.10 v Ostravě a 27.10 na závěrečném koncertu v Pardubicích! :)))
www.angellska.blog.cz

CD - Není na co čekat pokřtí Tereza Maxová!!

12. října 2010 v 18:46 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Již tento čtvrtek se bude křtít CD "Neni na co čekat" a to v rámci pražského koncertu v Tesla Aréně. Kmotrem alba se stane Tereza Maxová s jejíž nadací "Tereza Maxová dětem" Chinaski už několik let intenzivně spolupracují + kapela převezme ZLATOU DESKU za prodejnost alba "Není na co čekat", kterého se prodalo už více jak 8000!! :) Takže si tento koncert určitě nenechte ujít! :)
www.angellska.blog.cz

Chinaski a Volkswagen Crafter vyrážejí na T-music Tour 2010!

12. října 2010 v 18:45 | Angellska |  Chinaski - Novinky
Dlouhodobé partnerství mezi Chinaski a značkou Volkswagen Užitkové vozy tak pokračuje i nadále.
www.angellska.blog.cz
Jedna z nejpopulárnějších českých hudebních skupin Chinaski si pro přesuny mezi jednotlivými koncerty své velké koncertní šňůry t-music tour 2010 vybrala velkého a spolehlivého partnera v podobě užitkového vozu Volkswagen Crafter

Pardubice - 27.09.10 (Generálka Ch!nask! T-music Tour 2010)

10. října 2010 v 19:17 | Angellska |  Chinaski - Fota
Dnes přidávám sice fota s 2 týdením zpožděním, ale tak přece jen :)))
Jsou z generálky tour, která se konala 27.09.2010 v Pardubické ČEZ Aréně + byla akce spojená s Chinaski SLEZINOU 2010!!! enjoy it! :)))))
www.angellska.blog.cz

Český Slavík Mattoni 2010 = HLASUJ!!!!!

7. října 2010 v 9:02 | Angellska |  Chinaski - Koncerty
Včerejším dnem odstartovalo hlasování do prestižní hudební
Takže úkol je doufám jasný! :) HLASUJEM PRO CHINASKI + můžeme zkusit i Žibuse dostat na přední příčky jako zpěváka :)))))

HLASUJ - ZDE -

Hlasuje se do 21.listopadu 2010. Slavnostní vyhlášení ve Státní opeře Praha proběhne v sobotu 27.listopadu 2010! :)www.angellska.blog.cz

Chinaski: Vyhodili jsme Lásku a Dalajlámu!

5. října 2010 v 17:17 | Angellska |  Chinaski - Rozhovory
Rozhovor s Žibusem a Frantou :)
www.angellska.blog.cz
Začneme tradičně - jak se máte?
Franta: Dobře.
Michal: Pracovně, ale dobře. Každý den zkoušíme, učíme se nazpaměť program na turné, sestavujeme setlist.

Už máte finální verzi?
Michal: Děláme na ní. Písničky už jsou navržené a teď je hrajeme pořád dokola - máme tam sedm nových a přes dvacet starých věcí, takže takový průřez.